Ota yhteyttä

True Hearts & True Business
Stolt Consulting Oy
Y-tunnus: 2702709-4

Malminkaari 5
00700 Helsinki
info(at)truehearts.fi

+ 358 20 7289 630


Katso sijaintimme kartalta




Henkilöstö

Kati Stolt

Kati Stolt

Head of Hearts , Toimitusjohtaja

NLP provisional Trainer (Society of NLP), NLP Business Master (Society of NLP), NLP associate Trainer (True Hearts), Customer Experience Consultant, Business Coach, MBA, Perustajaosakas

kati.stolt@truehearts.fi

044 5000 845

Reetta Vanhanen

Reetta Vanhanen

Heart of Hearts

Senior Next Generation NLP -kouluttaja ja -henkilöstövalmentaja,
NLP Master Trainer, NLP -kouluttajien kouluttaja, NLP Master Coach, Osakas

reetta.vanhanen@truehearts.fi

050 589 0129

Marjo Lamminaho

Marjo  Lamminaho

Heart of Co-operation

MB-Elämäntaidon Valmentaja, MB-Master Coach, EIF-Enneagrammiohjaaja, NLP Practitioner, MB-Aarrekarttaohjaaja, Asiakaskokemuskonsultti, Osakas

marjo.lamminaho@truehearts.fi

040 755 2510

Lasse Seppänen

Lasse Seppänen

Heart of Body & Mind

Koulutusjohtaja NLPT (NLPersonal Trainer), Senior True Coach ja -kouluttaja, NLP Trainer, Osakas

lasse.seppanen@truehearts.fi

044 349 6682

Elisa Nissinen

Heart of People

Certified Business coach, NLP Practitioner, Belbinin tiimiroolikouluttaja, Osakas.

elisa.nissinen@truehearts.fi

040 836 9761

Jaakko Murtomäki

Jaakko Murtomäki

Heart of Results

Myyntivalmentaja, Myynti- ja Asiakaskokemuskonsultti, Osakas.

jaakko.murtomaki@truehearts.fi

0400 195 544

Petri Björkbacka

Heart of Growth

Next Generation NLP Associate Trainer, Seniori Konsultti, Aikuiskouluttaja ja Yrittäjä, Osakas.

petri.bjorkbacka@truehearts.fi

045 803 3955

Tessa Mannonen

Tessa Mannonen

Heart of Communications

Bachelors Degree in Business Administration, Licenced NLP Practitioner™

tessa.mannonen@truehearts.fi

040 837 8313

 

Erna Kasterinne

Heart of Balance

Lisensioitu joogaopettaja, RYT-200, fysioterapeutti, Health Coach,
vyöhyketerapeutti

erna.kasterinne@truehearts.fi

020 728 9630

Eeva Lehto

Next Generation NLP -kouluttaja,
Next Generation NLP Trainer,
psykoterapeutti, ratkaisukeskeinen valmentaja, mindfulness-kouluttaja

eeva.lehto@truehearts.fi

050 555 3936